Футболки - просто і змістовно!

купить футболки

Дане гасло для футболок наведено не просто так, воно було використано з метою підкреслити і намагтися передати Вам основне завдання цього одягу. Футболка - найпростіший елемент гардеробу і найбільш часто використовуваний в нашому повсякденному житті, а також у сфері рекламного бізнесу.

Отже, простота! Основна особливість футболок в мінімалізмі, простому крої і універсальному застосуванні. Футболка стане чудовим вибором, при будь-якому виді діяльності (відпочинок, робота, спорт, шопінг і т.п.). Вона не вимагає до себе ніякого «особливого» догляду і не ставить перед собою завдання «вразити» своєю красою. Футболки визнають практичність і безцеремонність. Вони не диктують моду і не підтримують стилі, вони поза законом моди, вони швидше полотно ... сире полотно, для художника.

купить футболки

Змістовність ... в цей момент варто торкнутися теми футболки , як творіння дизайнерів , художників і , звичайно ж , рекламників та піар -менеджерів. Футболка - страшна зброя в руках знаючих людей . Одні можуть її використовувати , як щит проти буденності , інші ж , закликати до самовираження . Звичайна футболка , настільки порожня і байдужа до моди , в одну мить може перетворитися на її знаряддя ! У рекламній сфері футболки також знайшли собі гідну нішу , адже жодна промо -акція , презентація і подібна діяльність , не обходиться без участі людей в футболках , із привабливими гаслами і красивими логотипами. Яскраві, насичені - вони привертають нашу увагу і врізаються в пам'ять, як мечем ! За допомогою футболок , близько 47 % людей - є носіями реклами .

Детальніше про матеріал, який ми використовуємо для пошиву футболок: Футболки відшиваються на нашому виробництві , саме тому ми виробляємо якісну продукцію, адже вибираємо постачальників сировини, перевірених з роками! Таким чином, ми можемо ручатися за нашу продукцію і за якість її виготовлення.

Торкаючись теми «якості», окрему Вашу увагу хотілося б звернути на футболки «Fruit of the Loom». Що б Ви не прочитали про цю компанію і що б Вам не обіцяли посередники, єдине чому Ви можете вірити - це дешевій вартості. Футболки «Fruit of the Loom» після 5-ої прання кашлатятся, а щільність тканини та її склад залишають бажати кращого! Ви можете довіряти нашій думці, або зробити вибір на користь даної фірми і переконатися у цьому пізніше.

купить футболки

Для пошиву футболок ми використовуємо тканину « Кулір » - трикотажне полотно , досить тонке ( 160гр/м2 ) і гладке . Нитки поперечно в'язані з одинарним переплетенням , за рахунок чого Кулір вважається найтоншим бавовняним полотном , футболки з неї виходять легкі й повітряні , дозволяють тілу дихати і провітрюватися , не викликаючи алергічних реакцій та подразнень на шкірі. Футболка з тканини « Кулір » - статична , добре тримає форму , не сідає , не витягується після прання , не вибаглива у догляді ! Кулірна гладь якості « спів » - одна з найбільш якісних і добротних тканин!

Особливості нашого крою: у нас працює злагоджена команда професіоналів своєї справи, зі стажем більше 10 років! З роками, ми вивели свою технологію крою, покращуючи зносостійкі та естетичні характеристики футболок. Одна з особливостей нашого крою - посилений плечовий шов, необхідний для підвищення терміну служби футболки, а також більш помітного комфорту.

На завершення, грунтуючись на відомій приказці, хотілося б додати кілька основних правил при виборі: не женіться за ціною, гарне ніколи не коштуватиме дешево; дізнавайтесь деталі, так Ви будете впевнені у своєму виборі; і якщо не впевнені, довіряйте свій вибір професіоналам - вони витратили на це знання року!

Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!