Деякі поради при виборі нанесення на футболки і теніски Поло:

Отже, Ви зіткнулися із завданням нанесення логотипу або зображення на футболки / Поло, і можливо в перший раз. Ми наведемо кілька прикладів і рад, в якому випадку і при якому зображенні Вам варто вибрати той чи інший спосіб нанесення.

Якщо Ви зупинили свій вибір на «вишивці»:

Головне що варто пам'ятати - вишивка любить прості елементи і нескладні поєднання кольорів і переходів. Що таке, в цілому, поняття вишивка - це нанесення зображення за допомогою нитки і голки, колірна гамма зображення обмежена гамою ниток.

купить Поло

Технолог з обладнання, що виконує вишивку «заганяє» Ваш логотип / зображення в програму, яка повідомляє йому кількість стібків, а також їх напрямок і поєднання. Відповідно, чим досвідченіше сам співробітник, тим якісніше і точніше він зможе підібрати «стиль» виконання роботи саме для Вашого зображення. Виконувати вишивку зображень і логотипів переважніше на тенісках Поло, тому що тканина Поло більш щільна, а в'язка тканини виконана таким чином, що не стягує ділянки біля вишивки.

На що особливо хотілося б звернути Вашу увагу , так це на обмеження з вишивки - елементи менше 5 мм суттєво впливають на якість виконання робіт! І це не перебільшення , елемент менше 5 мм можливо вишити , але вони спотворять зображення до такої міри , що воно Вам навряд чи сподобаються. Саме з цієї причини , технолог , який виконує роботу , може прибрати дрібні елементи з макета , і дати на зразок уже кінцевий результат , з плином часу , забуваючи , що не освічена людина не розуміє причину такого рішення і вважає це проявом неповаги. У силу цього , ми просимо Вас бути поблажливіше до наших рішень і покладатися на наш досвід , адже ми хочемо кращого результату, не менше Вас - ми цінуємо своєю репутацією !

купить Поло

Якщо Вам необхідний термо-друк:

З термо-друком все відбувається досить просто - Ваш логотип вирізається з якісної плівки Siser, перевіреної з роками і що витримує 60 прань, і наноситься на футболки / Поло під впливом великих температур. Такий вид нанесення є дуже поширеним і відносно швидким. Вам підійде такий вид нанесення логотипів, якщо у Вашому зображенні немає плавних переходів кольору (плівка не здатна на градації кольорів) і тираж менше 50-ти одиниць.

Детальніше про шовкотрафаретний друку:

купить Поло

У тому випадку , якщо Вам необхідно нанести логотип на футболку / Поло тиражем більше 50 одиниць , або у Вас складне і композиційне зображення , то Вам підійде саме шовкотрафаретний друк . Такий вид друку виконується безпосередньо з використанням фарби (кольори CMYK) , змішуючи між собою ці чотири кольори , можлива як градація кольорів , так і створення нових відтінків. Такий вид нанесення логотипів на футболку підійде навіть в тому випадку , якщо у Вас елементарне зображення , але тираж великий . Якість як термо- друку , так і шовкотрафаретного друку досить велика , але за рахунок самої технології нанесення , термо- друк трохи поступається шовкотрафаретного по зносостійкості.

Сподіваємося, наша інформація була для Вас корисною і Ви з упевненістю можете зробити свій подальший вибір. Якщо у Вас виникли додаткові питання, або Вам потрібна консультація, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців за вказаними контактами.

Вдалого Вам дня і всього самого найкращого!