Основні переваги тенісок Поло:

Футболки Поло ткань

У першу чергу, хотілося б відзначити якість футболок Polo. Так як ми шиємо теніски Поло на власному виробництві - ми використовуємо тільки якісний матеріал і сучасне устаткування. Тканини ми закуповуємо у кращих постачальників Туреччини. Ми вибираємо продукцію, якій довіряємо, тільки так ми можемо забезпечити свою чисту репутацію і бути впевненими у своїх обіцянках.

Більш детально про тканини: для пошиву футболок / тенісок Polo ми вибираємо тканина «Lacoste» або по іншому Піке. Піке - тканина комбінованого плетіння ниток, за рахунок чого забезпечує кращу повітропроникність. Лакост достатня еластичний матеріал, майже не мнеться; 100% бавовняний матеріал, тому не викликає алергічних реакцій та подразнень на шкірі, навіть у саму жарку погоду.

купить Поло

Переваги нашої техніки пошиття: у нас працюють професіонали своєї справи, зі стажем більше 10 років, знають свою справу! З роками в теніски Поло були введені деякі особливості, для поліпшення зносостійкості і зручності. Одне з теперішніх переваг наших футболок Поло - це посилений плечовий шов, який закриває внутрішній шов, збільшуючи термін придатності теніски, а також покращує її естетичні та практичні характеристики.

«Статусність» футболок Поло:

Вибираємо краще! Таку відповідь можна дати на багато питань, один з яких: чому варто вибрати саме футболку Поло. Дуже коротка відповідь, але настільки змістовна. Це правда, футболки Поло - це кращий вибір, який Ви можете зробити! З плином часу, в нашому суспільстві, Поло придбало якийсь шик і статус у Світі.

футболки Поло

Заможні люди вибирають футболки Поло, щоб підкреслити свій статус; величезні компанії та організації вибирають Поло, щоб підкреслити свій статус; для всіх елітних видів спорту дрес-кодом завжди були саме теніски Поло. Саме тому, якщо Ваша мета - це самовираження, то варто вибирати саме бренд «Лакост».

Так, крій тенісок «Лакост» вважається саме брендом ... брендом який добре зміцнив свої позиції! Багато хто вважає, що такий крій футболки придумав француз Рене Лакост, тенісист по своїй професії, але насправді, історія футболок Polo починається у далекій Англії і бере свою назву з місцевої гри.

Поло - футболка з короткою застібкою і стояче-відкладним коміром, універсальна за своїм застосування, ідеально підходить як для походу на прийом, так і для гри в гольф або футбол. У ній поєднується все - і стриманий стиль, і гармонія крою і гідний вибір тканини і кольору.

На завершення статті, хотілося б відзначити ще одну чудову якість Поло - помірна вартість абсолютно пропорційна своїй якості! Наші ціни на теніски Поло - НАЙНИЖЧІ в Україні!

Удачного Вам дня и всего самого наилучшего!