Illustration of Smug Eagle
Illustration of Smug Eagle
Illustration of Cafe Racer
Illustration of Vulture

Ви зіткнулися з питанням придбання футболок, але серед такої великої кількості постачальників, пропозицій, інтернет ресурсів важко зрозуміти, кому можна довірити свій вибір, а кому ні!?

Зазвичай при питанні придбання товару, Ви найчастіше довіряєте або перевіреній пораді знайомої людини, або же власній інтуїції.

Так чому ж варто вибрати саме наші футболки і теніски Поло (Polo)!?

Ознайомившись всього з п'ятьма пунктами, наведеними нижче, Ви зрозумієте, що можете нам довіряти!

  • 1 . Ми є виробником! Ми гарантуємо якість своєї продукції , завдяки тому що : у нас своє виробництво в Дніпропетровську з пошиву одягу і нанесення зображень і логотипів. Для пошиття футболок і тенісок ми використовуємо тільки перевірену з роками сировина ( тканина « Лакоста » і « Кулір » ) , якості якого можемо довіряти і радити . Ми є виробниками і тому можемо забезпечити найнижчу вартість в Україні ! Для більш якісного результату , на наших футболках і тенісках , ми робимо «посилений плечовий шов» , що гарантує більш довгий термін служби , а також комфортність!
  • 2. Ми здійснюємо пошиття футболок і тенісок індивідуального крою та ексклюзивного дизайну! Якщо Вам необхідно підтримати стиль Вашої фірми, виражений в одязі (кілька кольорів, особливості крою), ми готові допомогти Вам у цьому! При необхідності наші дизайнери зроблять Вам макет майбутньої футболки (ця послуга безкоштовна), послуга доступна при замовленні від 100 од.
  • 3. Завдяки добре продуманій структурі сайту, ми намагалися забезпечити Вас найбільш важливою інформацією про наш товар. Усі фотографії та весь матеріал, наданий на сайті theolo.com.ua є унікальним і фото (оброблені дизайнером), використовувані тут, були зроблені на нашому виробництві, тобто Ви бачите реальні зразки, які є на наших складах в Дн-вську! Ви завжди можете побачити онлайн-наявність товару на нашому складі безпосередньо на сайті, в розділах «Теніски» і «Футболки».
  • 4. При нанесенні зображення або логотипу на футболки і теніски - ми не вимагаємо з Вас надання макета в певному форматі, в певному масштабі! У нас висококваліфікований персонал і складена команда працівників і якщо у Вас немає макета майбутнього зображення/лого в наявності, наші дизайнери з легкістю зроблять вам його, і у нас ця послуга абсолютно безкоштовна. Все що вам необхідно: це ознайомити нас з вашими вподобаннями.
  • 5. Замовлення товара можливе з будь-якої точки України , а також Росії! Якщо Ви знаходитесь в іншому місті, то Вам не варто турбуватися про доставку. Ви повідомляєте нам місце знаходження, і ми підбираємо найбільш зручне для Вас відділення Нової Пошти (або будь-який інший перевізник), де Ви зможете отримати своє замовлення.

Як Ви бачите, працювати з нами дуже легко і приємно! Сподіваємося, дана інформація була для Вас корисна і допоможе Вам у прийнятті Вашого подальшого вирішення.

Автор статті: Євдокимова Анна, оператор по роботі з клієнтами.