"Якість для Вас"

"Quality for You" qforu.com.ua

Image One Image Two Image Three Image Four Image Five

theolo.com.ua - сайт-філія, від відомого сайту виробників спецодягу, взуття, ЗІЗ - "Якість для Вас" ("Quality for U").

Ось вже більше десяти років Ми створюємо і втілюємо в реальність всі ваші замовлення , як стандартні , так і спеціально розроблені . Ми є виробниками спецодягу , корпоративного одягу , форменого одягу , одягу спеціального призначення , додаткових виробів ( рушників , постільної білизни тощо) , а також спеціалізуємося на створенні виробів за Вашим спеціальним замовленням. Для Нас не існує обмежень , або нерозв'язних завдань , Ми завжди йдемо на поступки своїм клієнтам , надаючи їм якісний виготовлений продукт і кваліфіковане обслуговування!

Наше виробництво знаходиться в Дніпропетровську, але, не дивлячись на це, Ви можете здійснити своє замовлення з будь-якої точки УКРАЇНИ! Наші фахівці доставлять Ваше замовлення (при необхідності попередні зразки) у зазначені терміни!

Ми знаємо як важливо відображення індивідуальності для кожного клієнта і наскільки в наш час важлива реклама і маркетинг, тому Ви завжди можете нанести свій логотип на нашому підприємстві, будь-яким прийнятним для вас способом нанесення. Якість нанесення безсумнівно буде на вищому рівні, адже ми володіємо найсучаснішим обладнанням та використовуємо ВИКЛЮЧНО якісний матеріал! Ознайомитися з видами нанесення зображення (логотипу) Ви можете в розділі «НАНЕСЕННЯ».

«Якість для Вас» відповідально ставиться до своєї справи і до Вашої довіри! Ви можете замовити індивідуальний крій і пошиття футболок / тенісок або придбати вже готову продукцію, яка завжди є в наявності, на нашому складі Дніпропетровська. Все що Вам необхідно зробити для замовлення, це звернеться до наших фахівців за вказаними контактами і НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ Ваше замовлення БУДЕ У ВАС!

Якщо у Вас виникнуть трудості або додаткові питання - пишіть нам на qforu7@gmail.com або spec.siz @ mail.ru і ми допоможемо Вам з їх рішенням!

з ув. Адміністрація Сайту!